B-Complex Lalmin® 60 kapslí

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(32)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
269 Kč s DPH
4,48 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

B-Komplex Lalmin® přispívá k:
- Normální psychické činnosti
- Normální činnosti nervové soustavy
- Regulaci hormonální aktivity
- Normální tvorbě červených krvinek
- Normální funkci imunitního systému
- Snížení míry únavy a vyčerpání
- Normálnímu energetickému metabolismu Více

Směs vitamínů skupiny B,  v patentované formě B-Complex Lalmin® (kanadská surovina certifikovaná Kosher a Halal) patří mezi nejpřirozenější a nejefektivnější způsoby příjmu vitaminů skupiny B. Jedná se o přírodní komplex kvasinek v sušené podobě s organicky vázaným spektrem vitamínů B. 
Jak vzniká? Přírodní materiál kvasinka je krmen vitamíny skupiny B. Tím dochází k obohacování kvasinky vitamíny skupiny B a pro lidské tělo tak vzniká skvěle využitelná forma těchto vitamínů. B-Complex Lalmin® tak vzniká přirozeným fermentačním procesem kvasinky, která je během procesu pasterizována, sušena, rozemleta. Při reakci s kvasinkami vznikají efektivní podmínky pro maximální zachování potřebných účinných látek a to vitaminů B, minerálů, ß-glucanů, peptidů a dalších mikroživin.
B-Complex Lalmin® je vhodný i pro vegany.

Balení: 60 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 
60 dní

Doporučená denní dávka: 1 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah látek v denní dávce  1 kapsle RHP*
Thiamin (vitamín B1) 1,5 mg 136%
Riboflavin (vitamín B2) 1,6 mg 114%
Niacin (vitamín B3) 16,0 mg 100%
Vitamin B6  2,2 mg 157 %
Kyselina pantothenová (vitamín B5) 5, 5 mg 92%
Kyselina listová (vitamín B9) 400 μg 200%
Biotin (vitamín B7) 150 μg 300%
Vitamin B12   6 μg 240%

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení: 
B-komplex (neaktivní kvasnice, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, Ca-D-pantothenát, kyselina nikotinová, hydrochlorid pyridoxinu, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin), rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.


Upozornění na obale:
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Parametry
Speciální Diety Vegan
Forma Lalmin
Certifikáty surovin Halal, Kosher, V-Label
Kategorie B-Komplex
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
IFS Food Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. IFS Food je nejvýše dosažitelná globálně uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard nejvyšší úrovně umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Vlastníkem standardu je společnost IFS Management GmbH.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4