B-Complex Lalmin® 60 kapslí

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(33)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
270 Kč s DPH
4,50 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

B-Complex Lalmin® je výživový doplněk, který obsahuje vitamíny skupiny B obohacené v kvasnicích. Lalmin® je specifický typ kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), které jsou pěstovány a obohaceny vitamíny skupiny B. Tento doplněk je určen pro osoby, které chtějí doplnit svůj příjem těchto vitamínů. Více

Vitamíny skupiny B jsou v tomto doplňku přirozeně obohaceny v kvasnicích, což může být výhodné pro ty, kteří preferují tento druh zdroje vitamínů skupiny B. Kombinace vitamínů skupiny B v jednom doplňku zajišťuje synergický účinek, kdy jednotlivé vitamíny spolupracují na podpoře různých tělesných funkcí. B-Complex Lalmin® je vhodný i pro vegany.

Pro výrobu B-Complex Lalmin® se používají kvasnice Saccharomyces cerevisiae, které jsou známé svými výživovými vlastnostmi. Kvasnice se pěstují v kontrolovaných podmínkách, které zajišťují optimální růst. Tento proces zahrnuje poskytování živného média bohatého na cukry, minerály a další živiny. Během kultivace se k živnému médiu přidávají vitamíny skupiny B. Kvasnice tyto vitamíny absorbují a začleňují je do své buněčné struktury. Tento proces je znám jako "biofortifikace". Kvasnice pokračují v růstu a fermentaci, během které se dále množí a obohacují o vitamíny skupiny B. Fermentace se provádí v nádržích za kontrolovaných teplot a dalších podmínek, které podporují optimální růst a obohacení. Po dokončení fermentačního procesu se kvasnice sklízejí. Tento krok zahrnuje separaci kvasnic z kultivačního média. Sklizené kvasnice se suší, aby se získal stabilní produkt s dlouhou trvanlivostí. Sušené kvasnice obohacené vitamíny B se dále zpracovávají do požadované formy, například prášku, který je určen např. pro doplňky stavy.

Balení: 60 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 60 dní
Doporučená denní dávka: 1 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
B-komplex
Thiamin 1,5 mg 136 %
Riboflavin  1,6 mg 114 %
Niacin 16,0 mg 100 %
Pyridoxin 2,2 mg 157 %
Kyselina pantothenová 5,5 mg 92 %
Kyselina listová 400 mcg 200 %
Biotin 150 mcg 300 %
Kyanokobalamin 6 mcg 240 %

*RHP - referenční hodnota příjmu. **RHP není stanovena.

Složení: B–komplex (neaktivní kvasnice, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, Ca–D–pantothenát, kyselina nikotinová, hydrochlorid pyridoxinu, D–biotin, kyselina listová, kyanokobalamin), rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavé látky – stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Upozornění: Doplněk stravy s vitamíny B. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti do 3 let. U dětí starších 3 let, kojících a těhotných žen je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a šarže uvedena na obalu.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety Vegan
Forma Lalmin
Certifikáty surovin Halal, Kosher, V-Label
Kategorie B-Komplex
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4