Chaga extract 90 kapslí

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
407 Kč s DPH
4,52 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

Chagu vyhledávají lidé orientovaní na:
- Asijské houby
- Asijské léčitelství
- Asijskou přírodní medicínu Více

Chaga (rezavec šikmý, Inonotus obliquus, Kabanoanatake), dřevokazná chorošovitá houba je bohatá na velké množství bioaktivních látek. Chaga je vysoce ceněná houba, která má dlouhou tradici v sibiřském, korejském, čínském, severoevropském a skandinávském lidovém léčitelství. Nejkvalitnější druhy rostou na kmenech břízy. V tradiční medicíně v Rusku se využívá mnoho století, kde si ji mezi prvními dopřával i car Vladimir Monomach. V Asii se však používá několik tisíc let. První zmínky o používání Chagy v tradiční asijské medicíně pochází ze severních oblastí Číny z doby před 4000 lety. Chaga nebyla neznámá ani původním obyvatelům Japonska.
Obsahuje vitamíny a minerální látky, melanin, díky kterému má charakteristickou tmavou barvu, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou, které Chaga získává ze svého hostitele břízy. Její obliba je však založena na velmi důležitých polysacharidech – beta glukanech, flavonoidech, sterolech či pteridinech. Naše výrobky obsahují surovinu Chagu pěstovanou na kmenech bříz, na severu Číny (provincie Hei Long Jiang) a východní Sibiře, kde je příroda člověkem prakticky nedotčená.

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 
45 dní

Doporučená denní dávka: užijte 1 kapsle 2x denně, nejlépe před jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 2 kapsle
Chaga (extrakt, 30 % polysacharidů) 1 000 mg

Složení: Chaga (houba) extract 30 % polysacharidu, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose).

Upozornění na obale: 
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety Vegan
Kategorie Asijská medicína, Detox, Přírodní výtažky/Extrakty
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4