Collagen Beauty Forte 90 kapslí

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

Collagen Beauty Forte vyhledávají lidé orientovaní na:
- Normální péči o vzhled pleti
- Normální péči o vlasy a nehty Více

Enzymaticky hydrolyzovaný německý značkový Collagen Viscofan® s vysokou biologickou hodnotou a vstřebatelností. Collagenové hydrolyzáty (Collagenové peptidy Viscofan®) jsou produkovány ze studenovodních ryb převážně lososů a tresek ve vícestupňovém procesu, který zahrnuje gelatinizaci a následnou enzymatickou hydrolýzu nativního collagenu poskytující peptidy s průměrnou molekulovou hmotností přibližně 3 kDa (SMW). Tak nízké molekulární hmotnosti lze dosáhnout pouze za předpokladu, že jde o hydrolýzu rybího kolagenu za studena. Takto nízká molekulární hmotnost je důležitá pro vstřebatelnost collagenu. Collagen je však lidským tělem vstřebáván jen pokud tělo přijímá dostatečné množství vitamínu C, proto náš výrobek obsahuje přírodní formu Vitamínu C v podobě extraktu z ovoce Aceroly a Vitamín B3.
Collagen je protein, který je v lidském těle zastoupený ve velkém množství. Jedná o základní stavební kámen pojivových tkání člověka, proto jej najdeme skoro v celém těle. Tvoří takřka 30 % všech proteinů v těle člověka. Lidská kůže dokonce obsahuje až 70 % této bílkoviny. Najdeme ho téměř ve všech tkáních, zejména v kůži, nehtech, vlasech, kostech a chrupavce. Zhruba po dovršení dvaceti let věku je Collagenová syntéza v těle pomalejší než jeho rozpad, proto dochází ke zhoršování pevnosti a vzhledu kůže, vlasů i nehtů.
Acerola je nízký hustý keř nebo malý stromek jehož plody se vyznačují velmi vysokým obsahem přírodního vitamínu C, který roste v teplých tropických oblastech Jižní a Střední Ameriky, jihu USA a Mexika. Malé jasně červené plody dorůstají do velikosti 1-3 centimetrů. Vzhledem aceroly se podobají třešním, opravdovou třešní však nejsou.

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 30 dní
Doporučené denní dávkování: užijte 3 kapsle denně, nejlépe mezi jídly. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 3 kapsle RHP*
Rybí kolagenní peptid Viscofan® 1 500 mg **
Acerola - 25% Vitaminu C 321 mg (80mg vitaminu C) 100%
Vitamin B3 32 mg 100%

Složení: Kolagen Rybí hydrolyzovaný (Collagenové peptidy Viscofan®), rostlinná kapsle z hypromelózy, Acerola extract, Vitamin B3, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s kolagenem a vitamíny. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Kategorie Collagen
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Ryby a výrobky z nich

Doplňkový sortiment4

Alternativní produkty1