Dětská KUKUŘIČNÁ kaše bez lepku a laktózy 500g

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(4)Počet hvězdiček je 5 z 5
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.

Greenfood Dětská kukuřičná kaše bez lepku a laktózy v bodech:
- Stačí 2 minuty na přípravu.
- Kaše získala Certifikát Státního zdravotního ústavu.
- Slazeno Nutrizem a Palatinózou.
- Bez lepku a laktózy
- Pro vegany a vegetariány
- Vynikající stravitelnost, jemná krémová chuť.
- Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů. Více

Naše Dětská kukuřičná bezlepková a bezlaktózová kaše s minerály získala Certifikát Státního zdravotního ústavu.

Energeticky vydatná Dětská kaše s minerály, kde jsou živiny v optimálním poměru, bez nežádoucích tuků a bez vysokého obsahu cukrů. Dětská kaše je založena komplexních sacharidech pocházejících z kukuřice a rýže, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji. Zasytí tedy na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. O vysoké kvalitě Dětské kaše GreenFood Nutrition hovoří nejen použití surovin nejvyšší kvality, ale i slazení Dětské kaše přírodními prémiovými sladidly Palatinózou a Nutrizem.

Nutriz má certifikaci HALAL a KOSHER. Nutriz je patentovaná, stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky. Je vhodný pro vegetariány, vegany, osoby trpící laktózovou intolerancí, celiakií, alergiky.

Palatinose TM Beneo je přirozená složka medu a cukrové třtiny, má certifikaci HALAL a KOSHER. Je vhodná pro děti, nezpůsobuje zubní kazy. Má nízký glykemický index, vynechává prudké vzestupy a poklesy hladiny glukózy a inzulínu. Umožňuje dlouhodobé dodávání energie pro organismus.

Balení: 500 g
Počet porcí: 16
Návod na přípravu: 30 g (1 odměrku) zalijte potřebným množstvím horké vody, dobře promíchejte a nechte 2 minuty stát. Množství vody přizpůsobte podle požadované hustoty kaše. Podávejte dětem 2x denně.

Výživové údaje ve 100 g %**
Energetická hodnota (kJ)  1532 18
Energetická hodnota (kcal)  361 18
Tuky  0,4 g 0,52
- z toho nasycené mastné kyseliny  0,08 g 0,42
Sacharidy  81,5 g 31,3
- z toho cukry  16,9 g 18,7
Vláknina  3 g -
Bílkoviny  6,4 g 12,7
Sůl  0,23 g 3,8
Obsah dalších látek    
 Vápník  800 mg 100
 Fosfor  700 mg 100
 Železo  14 mg 100
 Jód  150 mcg 100
 Vitamín D  5 mcg 100

**referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Složení: Kukuřičná mouka instant (62 %), rýžová mouka instant (12 %), cukr, NUTRIZ (stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky), cukr, Palatinóza Beneo (3 %), sůl.
Vitamíny a minerály: Vápník (uhličitan vápenatý), fosfor (fosforečnan vápenatý), železo (glukonát železnatý), jód (jodid draselný), Vitamin D (cholecalciferol).


Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Isomaltulosa je zdrojem glukosy a fruktosy. Není určeno dětem do 3 let.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety BEZ Laktózy, BEZ Lepku
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Doplňkový sortiment2

Alternativní produkty9