Folic Acid 90 kapslí

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Kyselinu listovou doporučujeme:
- Osobám, které nemají vyváženou stravu
- Těhotným ženám
- Pro normální funkci imunitního systému
- Pro snížení míry únavy a vyčerpání
- Normálnímu energetickému metabolismu Více

Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Přírodní zdroj tohoto vitamínu najdeme převážně v zelenině, bohužel se jí značné množství ztratí při tepelné úpravě. Další možností, jak zajistit tělu dostatečné množství tohoto vitamínu je užívání doplňků stravy, které se vyznačují proti tepelně upraveným potravinám mnohem vyšší biologickou využitelností. Kyselina listová je v lidském organismu spojená s mnoha zásadními procesy - její účinky a vliv byly mnohokrát popsány a jsou velmi dobře známé. Kyselina listová v našem produktu pochází od renomovaného evropského výrobce BASF a má certifikaci Halal, Kosher, Pareve.

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 90 dní
Doporučená denní dávka: 1 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
Kyselina listová (vitamín B9) 500 μg 250%

Složení: plnidlo rýžová mouka, Vitamin B9 (kyselina listová), rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s kyselinou listovou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Parametry
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
IFS Food Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. IFS Food je nejvýše dosažitelná globálně uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard nejvyšší úrovně umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Vlastníkem standardu je společnost IFS Management GmbH.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4