Ginkgo Biloba extract 60 kapslí

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(3)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
227 Kč s DPH
3,78 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

Ginkgo Biloba / Jinan dvoulaločnatý (list) vyhledávají lidé orientovaní na:
- Silný antioxidant
- Kogitivní funkce
- Kondici a výkon
- Zdravý životní styl
- Mikrocirkulaci krevního systému
- Kognitivní výkonnost - krevní oběh Více

Výtažky z listů Ginkgo obsahují určité účinné látky rostlinného původu, jako jsou například ginkgolidy a bilobalidy. Ginkgo Biloba nebo Jinan dvoulaločnatý je velmi známý pro své účinky spojené s oběhovým systémem, se zásobováním organismu kyslíkem. Navzdory rozšířeným domněnkám se účinek gingka spojený s pamětí a duševní výkonností netýká pouze seniorů.
Přírodní extrakt 50:1 (24 % Flavonides, 6 %terpen Lactones) obsažený v tomto produktu je několikanásobně koncentrovanější než klasický prášek z listů Ginkgo, takže jeho účinek je několikanásobně vyšší. Obsah účinných látek v každé kapsli je maximální možná dávka stanovená legislativou EU.

Balení: 
60 kapslí

Předpokládaná doba užívání 1 balení: 60 dní
Doporučená denní dávka: užijte 1x denně 1 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle
Ginkgo Biloba extract 50:1
(24 % Flavonides, 6 % terpen Lactones) 
60 mg

Složení: Plnidlo-rýžová mouka, Ginkgo Biloba extract 50:1 (24 % Flavonides, 6 % terpen Lactones) (list), rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Může snižovat srážlivost krve. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety Vegan
Kategorie Ginko Biloba, Přírodní výtažky/Extrakty
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4