Maca Complex 120 kapslí

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Macu vyhledávají ženy i muži orientovaní na:
- Plodnost
- Zdroj energie
- Podporu vitality a vytrvalosti
- Fyzické a duševní zdraví Více

Kořen macy peruánské se užívá již tisíce let. Během staletí si tato malá, ale přesto velmi významná bylina našla místo v různých kulturách a zemích. Maca roste v jihoamerických horách ve výšce 3000 až 4000 metrů nad mořem, kde jsou velice drsné a nepříznivé podmínky. V těchto výjimečných podmínkách nerostou takřka žádné rostliny, dalo by se říci, že maca je z tohoto pohledu vyjímečná. Kořen maca roste ve třech barvách slupky - žluté (60 % produkce), červené (25 %) a černé (15 %). Možná i díky tomu má své skvělé vlastnosti. Už staří Inkové jej používali pro zlepšení své kondice i jako přírodní afrodiziakum s okamžitými a dlouhotrvajícími účinky, a to jak u mužů, tak u žen. Ženy ocení Macu zejména při příznacích menopauzy. Maca je oblíbená u mužů i žen trpících hormonální nerovnováhou.

Balení: 120 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 60 dní
Doporučená denní dávka: užijte 1x denně 2 kapsle, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 2 kapsle RHP*
Maca červená 300 mg **
Maca žlutá 200 mg **
Maca černá 200 mg **

*RHP - referenční hodnota příjmu. **RHP není stanovena

Složení: Maca červená (maca peruánská, extrakt z kořene 10:1, Lepidium meyenii), maca žlutá (maca peruánská, extrakt z kořene 10:1, Lepidium meyenii), maca černá (maca peruánská, extrakt z kořene 10:1, Lepidium meyenii), plnidlo – rýžová mouka, rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavé látky – stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety Vegan
Forma Extrakt
Kategorie Maca, Přírodní výtažky/Extrakty
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4

Alternativní produkty1