Monakolin 90 kapslí

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Monakolin K z červené fermentované rýže přispívá:
- k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi*** Více

Funkční doplněk stravy GreenFood Nutrition Monacolin je sestaven ze tří složek. Základem výrobku je extrakt z červené rýže, který díky působení kvasinky Monascus purpureus obsahuje vysoké množství látek zvané monakoliny. Monakoliny z červené fermentované rýže přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi***. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10mg monakolinu z červené fermentované rýže denně. 
Vitamín B5 neboli Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.
Vitamín B1 neboli Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální činnosti srdce.

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 90 dní
Doporučené denní dávkování: užijte 1 kapsli 1x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
Vitamin B5 6 mg 100%
Monakolin 3mg **
Vitamin B1 1,1 mg 100%

Složení: rostlinná kapsle z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), plnidlo rýžová mouka, fermentovaná červená rýže (4% Monakolin), Vitamin B5-Calcium Panthothenate, Vitamin B1-Thiamine HCL, protispékavá látka:

Upozornění na obalu: Doplněk stravy s vitamíny a extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není vhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy a starší 70 let. Není vhodné pro osoby užívající léky ke snížení hladiny cholesterolu a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Neužívejte souběžně s jinými přípravky s obsahem červené fermentované rýže. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

*** Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku je dosaženo při přívodu 10 mg monakolinu K z přípravků z červené fermentované rýže denně.

Parametry
Speciální Diety Vegan
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
IFS Food Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. IFS Food je nejvýše dosažitelná globálně uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard nejvyšší úrovně umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Vlastníkem standardu je společnost IFS Management GmbH.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4