Performance Greens Forte Mix 400g

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(3)Počet hvězdiček je 4 z 5
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.

Greens Forte Mix je funkční směs zelených superpotravin, adaptogenů z rostlinných zdrojů v podobě asijských hub používaných v tradiční čínské a japonské medicíně. Obsahuje důležité vitamíny a minerály z přírodních zdrojů podílející se na antioxidačních procesech v lidském těle, aminokyseliny fungující jako startér mnoha neutralizačních pochodů v našem organismu a neposlední řadě i vysokou dávku citrusových bioflavonoidů doporučovaných k udržení buněčného zdraví neutralizací volných radikálů.
Vynikající nápoj bez cukru s přírodní příchutí šťavnatého ovoce.

Greens Forte Mix vyhledávají lidé orientovaní na:
- Detoxikaci organismu
- Posílení celkové kondice
- Vitalitu a energii
- Přirozenou obranyschopnost
- Celkové povzbuzení organizmu díky obsahu vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje Více

Mladý ječmen je mladá rostlina ječmene setého, kterou používaly již naše prababičky. Z rostliny je sklizen jen zelený výhonek. Taková rostlina ječmene setého totiž obsahuje nejvyšší množství biologicky aktivních látek. Ječmen obsahuje Chlorofyl (antioxidant, imunita, kontrola tělesné hmotnosti), Železo (červené krvinky, základní prvek), Kyselina listová (metabolismus aminokyselin) a Vitamín C (antioxidant, imunita, vitalita). Mladý ječmen obsahuje 4x více vápníku, než je v mléce, 22x více železa než ve špenátu. Obsahuje také esenciální aminokyseliny, více než 12 minerálů a 13 různých vitamínů (včetně vitamínu K). Právě zásluhou tohoto složení se mladý ječmen v posledních letech stal moderní superpotravinou moderní doby. GreenFood Nutrition Mladý ječmen neobsahuje lepek.
Spirulina je mikroskopická sladkovodní sinice, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živin a fytonutrientů. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou, jsou lépe vstřebávány tělem. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky. Obsahuje totiž mimo jiné vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamin C, vitamin D, vitamin A a vitamin E a karoteny.
Chlorella je mikroskopická jednobuněčná řasa, která se vyskytuje ve shlucích nebo jednotlivě ve slané i sladké vodě. Je to typická superpotravina, která pochází z Asie, kde je velmi ceněná pro vysoký obsah bílkovin a celé řady dalších živin. Chlorella je jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů (aminokyselin, chlorofylu, beta-karotenu, draslíku, fosforu, biotinu, hořčíku, vitamínu B) a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. Chlorofyl je rozpustný v tucích a dává rostlinám jejich typickou barvu. V naší potravě je chlorofyl důležitý a bohatý zdroj hořčíku, jehož funkce zahrnují stovky enzymatických pochodů v těle. Její příjem je pro vegany zásadní, protože se jde o bohatý zdroj železa.
Methionin patří do skupiny základních aminokyselin, které tvoří bílkoviny. Methionin si lidský organismus nedokáže sám vytvořit a musí jej přijímat z potravy. Methionin je podstatnou součástí keratinu, základního stavebního kamene vlasů a nehtů. Methionin také zasahuje do biosyntézy bílkovin, cysteinu, kreatinu a karnitinu. Methionin je skutečně ideálním pomocníkem pro přenos a výchozí látkou pro jiné aminokyseliny. Funguje jako startér mnoha pochodů v našem organismu.
Cystein se řadíme mezi neesenciální aminokyseliny, což znamená, že lidské tělo si je může vytvořit a tím i částečně nahradit jiné zdroje. Tato aminokyselina vzniká v játrech, kde je podpořena vitamínem B6 nebo látkami obsahujícími síru. Cystein spolutvoří i jiné, pro lidský organismus prospěšné látky. Jednou z nich je například Glutathion, který je považován za jeden z nejsilnějších antioxidantů v našem těle.
Reishi obsahuje velké množství bioaktivních látek. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny skupiny B, selen, železo, germánium, polysacharidy, antioxidanty, tripeny, vlákninu, enzymy, adenosiny, terpenoidy. Přírodní standardizovaný extrakt obsažený v tomto produktu je mnohonásobně koncentrovanější než klasický prášek ze sušených hub, proto je jeho účinek několikanásobně vyšší. Obsahuje min. 30% polysacharidů.
Shiitake je houba Houževnatec Jedlý (Lat.Lentinula Edodes) pocházející z Japonska, kde je oblíbená pro obsah řady prospěšných látek. První zmínky o Shiitake pocházejí z období před 2000 lety. V japonské tradiční medicíně je shiitake nazývána "elixírem života" a je ceněna díky své polysacharidové vláknině, přírodnímu zdroji β-glukanů (lentinany), eritadeninu a dále obsahu vitamínů B2, B6 a D, provitamínu D2, mědi, selenu, kyseliny pantothenové, zinku a manganu. Její jméno se skládá ze dvou slov: shii = dub, take = houba, čímž mimo jiné prozrazuje, že patří mezi houby rostoucí na dřevě. Přírodní standardizovaný extrakt obsažený v tomto produktu je mnohonásobně koncentrovanější než klasický prášek ze sušených hub.
Acerola - tropická třešeň, její plody patří mezi ovoce s nejvyšším obsahem Vitamínu C. Plody Aceroly podléhají velmi rychle zkáze, proto se zpravidla sbírají ještě nedozrálé, kdy se hned zpracovávají. Jedním z výsledků jejich zpracování může být standardizovaný extrakt s přesně daným obsahem vitaminu C. Námi použitý extrakt Aceroly obsahuje 25% přírodního Vitamínu C. Jeho účinnost a postupné vstřebávání je v našem výrobku podpořeno extraktem ze šípků. Společně tvoří vynikající produkt, který je velmi důležitý pro každého člověka.
Rutin patří mezi bioflavonoidní glykosidy. Nedostečná pružnost a křehkost cévní stěny je dávána do souvislosti s nedostatkem vitamínu C a bioflavonoidů. 
Zinek Chelát obsahuje zinek ve vysoce využitelné organické chelátové vazbě bisglycinátu zinečnatého. Bisglicinát zinečnatý = organická chelátová forma zinku s 80% využitelností pro tělo bez nežádoucích vedlejších účinků (pro srovnání oxid zinečnatý je pro tělo využitelný pouze ze 4 %). Výhodou minerálů v organické chelátové vazbě je, že se lépe dostávají, v nezměněné podobě, na místo určení v organizmu.
Selen Lalmin® (kanadská surovina certifikovaná Kosher a Halal) patří mezi nejpřirozenější a nejefektivnější způsoby příjmu selenu. Jedná se o přírodní komplex kvasinek v sušené podobě s organicky vázaným selenem.
Jak vzniká? Přírodní materiál kvasinka je krmen selenem. Tím dochází k obohacování kvasinky o selen a pro lidské tělo tak vzniká skvěle využitelná forma tohoto minerálu. Selen Lalmin® tak vzniká přirozeným fermentačním procesem kvasinky, která je během procesu pasterizována, sušena, rozemleta. Při reakci s kvasinkami vznikají efektivní podmínky pro maximální zachování potřebných účinných látek. Selen Lalmin® je vhodný i pro vegany.

Balení:
400g 

Počet dávek: 40
Doporučená denní dávka: 1x denně 1 dávku (1 odměrku 10g) rozmíchejte ve 300 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Výživové údaje

V denní dávce 10 g

RHP*

Chlorella

1500 mg

Spirulina

1500 mg

Mladý ječmen

1500 mg

Reishi

500 mg

Shiitake

500 mg

Acerola  
z toho vitamín C

400 mg
100mg

*125%

Cystein

250 mg

Methionin

250 mg

Rutin

80 mg

Vitamín E

12 mg

*100%

Zinek

10 mg

*100%

Citrusové bioflavonoidy

10 mg

Lalmin® Selen

50 mcg

*90% 

*RHP referenční hodnota příjmu

Složení:

Příchuť Juicy Malina: Maltodextrin, Chlorella, Spirulina, Mladý ječmen, Reishi extract 30% Polysacharidů, Shiitake extract 30% Polysacharidů, přírodní Aroma Malina, Acerola 25% Vitaminu C, Cystein, Methionin, Rutin, sladidlo Steviol glycosidy, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl), Lalmin Se-Selen kvasnice, Citrusové bioflavonoidy.
Příchuť Juicy Mandarinka: Maltodextrin, Chlorella, Spirulina, Mladý ječmen, Reishi extract 30% Polysacharidů, Shiitake extract 30% Polysacharidů, přírodní Aroma Mandarinka, Acerola 25% Vitaminu C, Cystein, Methionin, Rutin, sladidlo Steviol glycosidy, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl), Lalmin Se-Selen kvasnice, Citrusové bioflavonoidy.
Příchuť Juicy Lemon Juice: Maltodextrin, Chlorella, Spirulina, Mladý ječmen, Reishi extract 30% Polysacharidů, Shiitake extract 30% Polysacharidů, přírodní Aroma Lemon Juice, Acerola 25% Vitaminu C, regulator kyselosti – kyselina citrónová, Cystein, Methionin, Rutin, sladidlo Steviol glycosidy, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl), Lalmin Se-Selen kvasnice, Citrusové bioflavonoidy.
Příchuť Juicy Jablko: Maltodextrin, Chlorella, Spirulina, Mladý ječmen, Reishi extract 30% Polysacharidů, Shiitake extract 30% Polysacharidů, přírodní Aroma Jablko, Acerola 25% Vitaminu C,  Cystein, Methionin, regulátor kyselosti – kyselina citrónová, Rutin, sladidlo Steviol glycosidy, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl), Lalmin Se-Selen kvasnice, Citrusové bioflavonoidy.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Výroba je certifikována podle IFS Food

Upozornění na obale: Doplněk stravy se sladidlem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Parametry
Speciální Diety BEZ Laktózy, BEZ Lepku, Bezmléčné
Kategorie Collagen, Kyselina Hyaluronová, Vitamín C
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Doplňkový sortiment2

Alternativní produkty12