Potassium Citrate 90 kapslí

Cena
219 Kč s DPH
2,43 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

Draslík přispívá k:
- Normální činnosti nervové soustavy.
- Normální činnosti svalů
- Udržení normálního tlaku krve
- Vyrovnanému energetickému metabolismu
- Podpoře regenerace Více

Draslík patří v lidském v těle mezi tři nejčastěji zastoupené minerály. Účastní se na mnoha důležitých procesech. Jeho činnost je vázána na pravidelný srdeční rytmus, normální činnost nervové soustavy a svalů. Draslík patří do skupiny minerálů, jejichž příjem je velmi často výrazně podceňován a hrozí u něj nebezpečí nízké hladiny jak u běžné populace tak i sportovců. Pro každého člověka je nezbytné udržovat příjem draslíku a jeho hladinu v rovnováze. Při jeho nedostatku hrozí zvýšený krevní tlak, únava, špatná koncentrace, svalová slabost atd. Tělo se také nadměrně zakyseluje.

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 90 dní
Doporučená denní dávka: užijte 1 kapsli denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
Draslík 100 mg 5%

Složení: Potassium Citrate, plnidlo - rýžová mouka, rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s draslíkem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety Vegan
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4

Alternativní produkty5