Potassium Citrate 90 kapslí

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Draslík přispívá k:
- Normální činnosti nervové soustavy.
- Normální činnosti svalů
- Udržení normálního tlaku krve
- Vyrovnanému energetickému metabolismu
- Podpoře regenerace Více

Draslík patří v lidském v těle mezi tři nejčastěji zastoupené minerály. Účastní se na mnoha důležitých procesech. Jeho činnost je vázána na pravidelný srdeční rytmus, normální činnost nervové soustavy a svalů. Draslík patří do skupiny minerálů, jejichž příjem je velmi často výrazně podceňován a hrozí u něj nebezpečí nízké hladiny jak u běžné populace tak i sportovců. Pro každého člověka je nezbytné udržovat příjem draslíku a jeho hladinu v rovnováze. Při jeho nedostatku hrozí zvýšený krevní tlak, únava, špatná koncentrace, svalová slabost atd. Tělo se také nadměrně zakyseluje.

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 90 dní
Doporučená denní dávka: užijte 1 kapsli denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
Draslík 100 mg 5%

Složení: Potassium Citrate, plnidlo - rýžová mouka, rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s draslíkem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Parametry
Speciální Diety Vegan
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
IFS Food Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. IFS Food je nejvýše dosažitelná globálně uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard nejvyšší úrovně umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Vlastníkem standardu je společnost IFS Management GmbH.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4

Alternativní produkty6