Probiotics LactoWise® 60 kapslí

Cena
355 Kč s DPH
5,91 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

LactoWise® probiotika s prebiotiky mají tyto přednosti:
- Nevyžadují skladování v ledničce.
- LactoWise® je certifikován Kosher a Halal.
- Obsahují velké množství životaschopných laktobacilů, které si zachovávají životaschopnost při skladování před konzumací.
- Spóry se dokáží usadit v zažívacím traktu a produkovat dostatek kyseliny mléčné a jiných antagonistických látek, které inhibují růst patogenních bakterií. Více

LactoWise® je „wise“ - chytrá kombinace stabilních probiotik a přírodní rozpustné vlákniny (prebiotikum) v acidorezistentní kapsli GAR-MA (zkratka pro Gastric Acid Resistant – Metakrylátový kopolymer), který zajišťuje ochranu živých bakterií před působením žaludečními kyselinami. je symbiotický kombinovaný produkt obsahující probiotickou a prebiotickou složku, tzn. LactoSpore® kombinovaný s Galaktomannanem - vlákninou ze semen Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) s prebiotickou aktivitou. LactoSpore® je stabilní spóry tvořící bakterie střevních mikroorganismů Bacillus Coagulans, která produkuje pouze požadovanou L(+) kyselinu mléčnou. 
LactoWise® je patentovaná kvalitní surovina od multinárodní spol. Sabinsa, která získala mnohá světová ocenění, mimo jiné i ocenění za výzkum a vývoj přírodních produktů, různá ocenění v kategoriích Life Science and Pharma, přírodních produktů a fytomedicínský výzkum. Spol. Sabinsa vlastní kolem 23 patentů jen pro Evropu, mezi nimi je například i patent k Lactospore, který hovoří o proces terapeutického managementu syndromu dráždivého tračníku s převládajícím průjmem pomocí Bacillus coagulans SBC37-01, MTCC 5856.“
Zdroj: https://sabinsa.eu/about-us/intellectual-properties/
Studie*** publikovaná v časopise „Food Science and Nutrition“ dospěla k závěru, že galaktomannan ze semen Pískavice řecké seno vykazuje prebiotický potenciál a také bylo zjištěno, že je ideální s probiotikem B. coagulans v synbiotické kombinaci, která je dostupná od Sabinsa jako LactoWise®.
Acidorezistentní kapsle GAR-MA (zkratka pro Gastric Acid Resistant – Metakrylátový kopolymer) zajišťuje ochranu živých bakterií před působením žaludeční kyseliny.
Pískavice řecké seno je běžné potravinářské koření používané ve středomořských oblastech, na Blízkém východě a v jižní Asii, je známé v těchto oblastech v tradičních medicínách díky svým pozitivním účinkům.

Balení: 60 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 60 dní
Doporučené denní dávkování: užijte 1 kapsli 1x denně během jídla. Nepřekračujte doporučené dávkování

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
Lactowise® 136 mg
(2 miliardy spór)
**

Složení: Lactowise® (probiotika a prebiotika s obsahem Bacillus Coagulans a polysacharidu Galactomannan), acidoresistentní kapsle GAR-MA, plnidlo: microstalická celulóza, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s probiotiky a prebiotiky. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

***(Majeed M, Majeed S, Nagabhushanam K, et al. Galactomannan z Trigonella foenum-graecum L. seed: Prebiotické aplikace a jeho fermentace na probiotické Bacillus coagulans strain MTCC 5856. Food Sci Nutr. 0:18; 2018; https://doi.org/10.1002/fsn3.606).

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety Vegan
Kategorie Probiotika
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4