Proteinový puding 400g

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(14)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
349 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Vanilka
Vanilka
Čokoláda
Čokoláda

ks

Proteinový puding v bodech:
- Bez vaření připravíte v šejkru s mlékem nebo vodou.
- Pouze 140 kcal v jedné porci.
- Pouze se sladidly z rostliny Stévie.
- Bez Lepku, konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů. Více

GreenFood Nutrition Proteinový pudding je hotová instantní směs pro přípravu chutného pudingu s vysokým obsahem proteinu, připraveného do 2 minut za studena a bez vaření. I při vysokém obsahu bílkovin se podařilo, bez stabilizátorů, konzervantů a chemických aromat, dosáhnout vynikající chuti a zachovat maximální nutriční hodnoty.

Mezi benefity jistě patří i fakt, že obsahuje prospěšnou vlákninu inulin. Jeho obsah ve stravě je spojen s řadou zdravotních účinků jako podpora správné funkce trávicího traktu. Jeho hlavní účinky v trávicím traktu jsou prebiotické působení. Jednoduše vysvětleno – je zdrojem potravy pro střevní bakterie. Střevní bakterie žijí v určité rovnováze. V rovnováze mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi. A právě inulin pomáhá tuto rovnováhu udržovat ve správném poměru.

Steviol-glykosidy jsou získávány z listů rostliny stévie sladké (Stevia rebaudiana), která je ceněna pro svoji vysokou sladivost. Steviol-glykosidy jako sladidlo jsou na rozdíl od cukru téměř bez kalorií, mají nízký glykemický index a nepřispívají k tvorbě zubního kazu. Potraviny s nižší hodnotou glykemického indexu zvyšují hladinu krevního cukru pozvolněji, což je výhodné především pro diabetiky, při nadváze a redukčních dietách, ale i pro normální kondici kardiovaskulárního systému.

Proteinová složka je tvořena z německého značkového Whey proteinu Lactomin®. Pro zahuštění dezertu je použit výhradně nativní (existující v přírodním, přirozeném a neovlivněném stavu) kukuřičný škrob MERIGEL®.

Balení: 400g 
Počet porcí: 12
Doporučená dávka: 1x denně dávku 33 g (cca jednu vrchovatou odměrku) protřepejte v šejkru ve 150 - 200ml chladného mléka (v závislosti na požadované hustotě pudingu). Nechte chvilku odstát do zhoustnutí. Nevařte. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Příchuť Vanilka Čokoláda
Výživové hodnoty ve 33 g RHP* 33 g RHP*
Energetická hodnota 588 kJ  7,0 %  582 kJ 6,9 %
Energetická hodnota 140 kcal 7,0 % 138 kcal 6,9 %
Tuky 4,4 g  6,3 % 4,3 g 6,1 %
z toho nasycené mastné kyseliny 2,9 g 14,5 % 2,8 g 14,0 %
Sacharidy 14,7 g 5,7 % 14,4 g 5,5 %
z toho cukry 6,9 g 7,7 % 6,5 g 7,2 %
Vláknina 0,9 g - 1,4 g -
Bílkoviny 10,0 g 20,0 % 9,8 g 19,6 %
Sůl 0,15 g 2,5 % 0,17 g 2,8 %

*RHP – referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ/2 000 kcal).

Složení:
příchuť Vanilka: sušené mléko plnotučné (50 %), zahušťovadlo: MERIGEL (nativní kukuřičný škrob) (25 %), mléčný proteinový koncentrát (21 %), inulin-čekanková vláknina, aroma vanilka a smetana, barvivo beta karoten, sladidlo steviol-glykosidy.
příchuť Čokoláda: sušené mléko plnotučné (46 %), zahušťovadlo: MERIGEL (nativní kukuřičný škrob) (25 %), mléčný proteinový koncentrát (20 %) kakaový prášek (6 %), inulin-čekanková vláknina, aroma čokoláda, sladidlo steviol-glykosidy.

Upozornění na obale: Doplněk stravy se sladidly. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek
Parametry
Speciální Diety BEZ Lepku
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Doplňkový sortiment2

Alternativní produkty8