Reishi extract 90 kapslí

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(18)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
285 Kč s DPH
3,16 Kč/Kapsle

Skladem > 50 ks - Při objednávce do 12:00 ve všední den odesíláme s doručením do druhého pracovního dne.
ks

Reishi vyhledávají lidé orientovaní na:
- Asijské houby
- Asijské léčitelství
- Asijskou přírodní medicínu
- Přirozenou obranyschopnost - imunitní systém
- Normální funkci oběhové soustavy
- Normální hladinu cholesterolu v krvi Více

Reishi je japonský název, čínsky se nazývá ling zhi. Reishi se používá v tradiční čínské i japonské medicíně již po tisíciletí. Reishi (Ganoderma lucidum) patří mezi chorošovité dřevokazné houby. Vyskytuje se především na odumřelých stromech, polomech nebo pařezech. Její plodnice jsou polokruhovité a mívají průměr 6−12 cm. Plodnice je pokrytá lesklou vrstvou připomínající lak. V Číně se stala pevnou součástí tradiční čínské medicíny a zmínky o jejím používání se objevují již před 4000 lety. Byla tehdy tak vzácná, že byla určena jen pro císaře a jeho rodinu. 
Reishi obsahuje velké množství bioaktivních látek. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny skupiny B, selen, železo, germánium, polysacharidy, antioxidanty, tripeny, vlákninu, enzymy, adenosiny, terpenoidy. Přírodní standardizovaný extrakt obsažený v tomto produktu je mnohonásobně koncentrovanější než klasický prášek ze sušených hub, proto je jeho účinek několikanásobně vyšší. Obsahuje min. 30% polysacharidů. 

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 
45 dní

Doporučená denní dávka: užijte 2 kapsle denně, nejlépe před jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 2 kapsle
Reishi (extrakt, 30% polysacharidů) 1 000 mg

Složení: Reishi extract 30% polysacharidu, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose).

Upozornění na obale: 
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Parametry
Speciální Diety Vegan
Kategorie Asijská medicína, Detox, Přírodní výtažky/Extrakty
Důležité informace *RHP - referenční hodnota příjmu, **RHP není stanovena
IFS Food Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. IFS Food je nejvýše dosažitelná globálně uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard nejvyšší úrovně umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Vlastníkem standardu je společnost IFS Management GmbH.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Doplňkový sortiment4