Palačinky

GreenFood Nutrition palačinky jsou hotové instantní směsi s nízkým obsahem cukru a nebo vysokým obsahem proteinu určené pro přípravu chutných lívanců nebo palačinek. I bez stabilizátorů, konzervantů a chemických aromat, se nám podařilo dosáhnout vynikající chuti a zachovat maximální nutriční hodnotu. Palačinky jsou v případě proteinových palačinek založeny na německém značkovém Whey proteinu Lactomin®, vaječné směsi a vaječném bílku z podestýlkového chovu a komplexních sacharidech pocházejících z obilnin, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji.
Bezlepkovou ovesnou mouku si meleme sami z instantních, drcených ovesných bezlepkových vloček, které dovážíme z Anglie. Tyto vločky jsou vyrobeny ze speciální odrůdy ovsa, která vychází z původní anglické bezlepkové odrůdy, známé tisíce let, která má sice nižší výnosy, ale vyznačuje se jemnou chutí a výbornou stravitelností.
Zasytí nás tedy na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. Živiny v proteinových palačinkách jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků, který je mnohdy součástí Low Sugar potravin. Mezi benefity jistě patří i fakt, že obsahují vysoké množství prospěšné vlákniny. Low Sugar palačinky jsou slazeny přírodním sladidlem z rýže - Nutriz, který má certifikaci HALAL a KOSHER.

GreenFood Nutrition palačinky se právě rychlostí a snadností přípravy ideálně přizpůsobily našemu uspěchanému životnímu stylu a to ve formě vydatné stravy s nízkým obsahem cukrů (LOW SUGAR).