GreenFood Nutrition proteiny jsou špičkové dietní proteiny, které se pyšní velmi nízkým obsahem cukrů. Podobně, jako při regulaci hmotnosti, je cílené zásobování proteiny nezbytné, u sportovců a dokonce i u starších lidí, protože se jejich svaly odbourávají (atrofují) na nízkotučné stravě v kombinaci s menší tělesnou aktivitou. Vegan protein obsahuje speciální směs dýňového a hrachového proteinu, kterou doplňuje lahodný Nutriz, který výrazně zjemňuje chuť tohoto vegan proteinu. GreenFood Vegan p ......

GreenFood Nutrition proteiny jsou špičkové dietní proteiny, které se pyšní velmi nízkým obsahem cukrů. Podobně, jako při regulaci hmotnosti, je cílené zásobování proteiny nezbytné, u sportovců a dokonce i u starších lidí, protože se jejich svaly odbourávají (atrofují) na nízkotučné stravě v kombinaci s menší tělesnou aktivitou. 
Vegan protein obsahuje speciální směs dýňového a hrachového proteinu, kterou doplňuje lahodný Nutriz, který výrazně zjemňuje chuť tohoto vegan proteinu. GreenFood Vegan protein získal prestižní certifikát Evropské veganské unie V-Label. Poznejte novou dimenzi chuti Vegan proteinu!

Zobrazit více
Zobrazit méně
Vegan Bez Lepku Bez Lepku a Laktózy Bezmléčný
Vegan Bez Lepku Bez Lepku a Laktózy Bezmléčný
Vegan Protein 750g

Vegan Protein 750g

Skladem > 50 ks
597 Kč (537 Kč po registraci)
79,60 Kč /100g
Více variant
Čokoláda, Vanilka, Mango, Jahoda & Banán, Cappuccino

Doprava zdarma

Při nákupu nad 890 Kč
od 59 Kč při nákupu do 890 Kč

IFS Food

Kvalita, kterou si zasloužíte
Certifikovaná výroba dle 
IFS Food