GreenFood Nutrition proteiny jsou špičkové dietní proteiny, které se pyšní velmi nízkým obsahem cukrů. Podobně, jako při regulaci hmotnosti, je cílené zásobování proteiny nezbytné, u sportovců a dokonce i u starších lidí, protože se jejich svaly rozkládají na nízkotučné stravě v kombinaci s menší tělesnou aktivitou. Vegan protein obsahuje speciální směs dýňového a hrachového proteinu, kterou doplňuje lahodný Nutriz, který výrazně zjemňuje chuť tohoto vegan proteinu. GreenFood Vegan protein získa ......

GreenFood Nutrition proteiny jsou špičkové dietní proteiny, které se pyšní velmi nízkým obsahem cukrů. Podobně, jako při regulaci hmotnosti, je cílené zásobování proteiny nezbytné, u sportovců a dokonce i u starších lidí, protože se jejich svaly rozkládají na nízkotučné stravě v kombinaci s menší tělesnou aktivitou. 
Vegan protein obsahuje speciální směs dýňového a hrachového proteinu, kterou doplňuje lahodný Nutriz, který výrazně zjemňuje chuť tohoto vegan proteinu. GreenFood Vegan protein získal prestižní certifikát Evropské veganské unie V-Label. Poznejte novou dimenzi chuti Vegan proteinu!

Zobrazit více
Zobrazit méně
Vegan Bez Lepku a Laktózy Bezmléčný
Vegan Bez Lepku a Laktózy Bezmléčný
Vegan Protein 750g

Vegan Protein 750g

Skladem > 50 ks
520 Kč (468 Kč po registraci)
69,33 Kč /100g
Více variant
Čokoláda, Vanilka, Mango, Jahoda & Banán, Cappuccino

Doprava zdarma

Při nákupu nad 890 Kč
od 45 Kč při nákupu do 890 Kč

ISO 22000:2018

Kvalita, kterou si zasloužíte
Certifikovaná výroba dle ISO 22000:2018